دیدار هیات مدیره گروه صنایع کاغذ پارس با فرماندار شوش

مدیرعامل شرکت پارس طبیعت سلولزی: تلاش و همکاری فرماندار شوش در توسعه و راه اندازی واحدهای تولیدی جدید گروه صنایع کاغذپارس قابل تقدیر است.

فرماندار شوش از افتتاح شرکت پارس طبیعت سلولزی خبرداد و گفت: اولویت جذب نیروی انسانی شرکت‌های تولیدی و صنعتی شوش باید با جوانان بومی باشد.

به گزارش خبرشوش، دکتر ابولفضل روغنی رئیس هیات مدیره شرکت گروه صنایع کاغذ پارس شوش بهمراه مهندس عبدالله موذنی عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پارس طبیعت سلولزی وابسته به گروه صنایع کاغذ پارس با دکتر عدنان غزی فرماندار شهرستان شوش دیدار و در خصوص آخرین وضعیت راه اندازی شرکت پارس طبیعت سلولزی شوش گفتگو کردند.

فرماندار شوش در این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه ی واحدهای تولیدی و ایجاد فرصت های شغلی جدید در شوش گفت: یکی از مهمترین سیاست ها و اهداف ما حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت توسعه و ایجاد فرصت‌ های شغلی جدید و حفظ وضعیت اشتغال موجود در سطح شهرستان است.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهش تولید گفت: حمایت از صنایع و توسعه ی واحدهای تولیدی علاوه بر اینکه می‌تواند وضعیت اشتغال را بهبود بخشد، باعث بهبود وضعیت معیشت مردم و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.

عدنان غزی در پایان به مراجعات مکرر جوانان تحصیل کرده و جویای کار اشاره کرد و خواستار بکارگیری نیروی انسانی بومی در سایر واحدهای تولیدی و صنعتی سطح شهرستان شد.

مدیرعامل شرکت پارس طبیعت سلولزی: همکاری فرماندار شوش در توسعه و راه اندازی واحدهای تولیدی جدید قابل تقدیر است

در این دیدار نیز عبدالله موذنی عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پارس طبیعت سلولزی ضمن تقدیر از حمایت های جدی عدنان غزی فرماندار شوش طی سالهای اخیر در جهت تسریع و راه اندازی این واحد تولیدی، به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت شرکت کاغذ پارس پرداخت و گفت: طبق برنامه ریزی و چشم انداز ترسیم شده توسط هیات مدیره در جهت توسعه ی شرکت گروه صنایع کاغذ پارس اولین واحد تولید ظروف یکبار مصرف سلولزی کشور در شوش راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این واحد تولیدی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان و ایجاد ۲۵۰ نفر فرصت شغلی مستقیم و ۱۰۰۰ فرصت شغلی غیرمستقیم و ظرفیت سالانه ۱۲۰۰۰ تن در ایام الله دهه ی مبارک فجر آماده افتتاح و به بهره برداری می باشد.