فراخوان نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کاغذ و صنایع وابسته امارات

به استحضار می رساند نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کاغذ و صنایع وابسته امارات در تاریخ ۲۸  لغایت  ۳۰  فروردین ماه  ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی برگزار خواهد شد.

در دوره پیشین این رویداد بیش از ۲۱۰ تولید کننده و تامین کننده در  ۶۰ گروه کالایی مرتبط حضور داشته و همچنین بیش از ۱۶۰۰۰ بازدید کننده از ۱۱۰ کشور جهان از این نمایشگاه بازدید کردند. (لطفا جهت دریافت لیست شرکت کنندگان دوره قبل به تفکیک گروه کالایی را با ما تماس بگیرید).

این رویداد هم اکنون به عنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی این صنعت در جهان، طیف وسیعی از تولیدکنندگان و خریداران صنعت کاغذ، رول کاغذی جامبو، محصولات نهایی، دستمال کاغذی و کاغذهای بهداشتی، مبدل ها، کارتن و مقوا، راه حل های چاپ و بسته بندی، مواد اولیه و ماشین آلات را گرد هم می آورد و با نشست ها ، هیات های تجاری و جلسات  B2B متعدد به شرکت کنندگان کمک می کند تا فرصت های تجاری جدید را کشف کنند، بازارهای جدید را شناسایی کنند بر روی بهترین های صنعت کاغذ جهان و تامین کنندگان آن تمرکز کنند.

شرکت راهکار تجارت به عنوان نماینده این نمایشگاه در ایران با افتخار آماده ارائه خدمات به سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران جهت شرکت در این رویداد است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۹۱۷۱۱۴ یا همراه ۰۹۱۲۲۱۱۲۱۵۹  تماس حاصل فرمایید.